Úvod » Zatiaľ nepodnikám, chcem začať podnikať

Chcem začať podnikať

Máte víziu o podnikaní, viete si predstaviť ako sa Vám bude dariť v konkurenčnom prostredí. Skonzultujeme Vaše možnosti, formy podnikania a ich vhodnosť konkrétne pre Vás. Analýza vhodnosti formy podnikania je zdarma a k ničomu vás nezaväzuje.

 • Vybrali sme vhodnú formu pre Váš podnikateľský plán.
  Založíme za Vás živnosť alebo obchodnú spoločnosť s ušetrením na súdnych a správnych poplatkoch
 • Firma už existuje a Vy sa chystáte začať naplno obchodovať.
  Pomôžeme vybrať správne dodávateľsko – odberateľské kanály s ohľadom na Vaše potreby a nastavíme účtovníctvo z dlhodobého hľadiska. Do tejto kategórie poradenstva zahŕňame aj konsolidáciu počtu účtovaných dokladov.
 • Potrebujete k svojmu ponikaniu online e-shop alebo web stránku?
  Ani toto nie je problém. Zabezpečíme prevádzku internetového obchodu aj prezentačnej web stránky s účinnou online kampaňou.
 • Začíname účtovať prvé doklady.
  Chápeme, že začiatky sú aj pre Vás ťažké a preto Vám ponúkame cenu skutočne len podľa vykonaných úkonov. Cena sa líši podľa druhu vedenia agendy – jednoduché alebo podvojné účtovníctvo, mzdy a personalistika (viď. cenník účtovníctva).
 • Máte záujem obchodovať aj so zahraničím?
  Ak využijete náš štartovací balíček Bussines štart, máte nasledovné úkony zdarma: - registrácia DIČ na Daňovom úrade, registrácia pre DPH, registrácia na Sociálnu poisťovňu, registrácia na Zdravotné poisťovňe a ďalšie administratívno – správne činnosti (viď. cenník účtovníctva).
 • Ako budete rásť, bude priamo úmerne rásť aj naša užšia spolupráca. Pre nás nie ste klient, ale rovnocenný partner.